Referencje /

Co mówią o mnie moi klienci?

Do Pani Agnieszki trafiłam z potwornym bólem kręgosłupa lędźwiowego. Już po kilku zabiegach poczułam ogromną ulgę. Dowiedziałam też się, jak dbać o plecy i zaczęłam z Panią Agnieszką ćwiczyć pilates. Moje ciało bardzo na tym skorzystało, poprawiłam sylwetkę no i problem z plecami minął. Bardzo żałuję, że już nie ma Pani w Warszawie, życzę szczęścia w nowym miejscu.
Karina, Warszawa

Korzystałam z serii zabiegów bańką chińską. Nie obyło się bez bólu, ale po 10 zabiegach, zgodnie z obietnicą Pani Agnieszki, moje uda wyglądały pięknie i wyglądają do dziś (efekt utrzymuje się już ponad pół roku).
Katarzyna, Warszawa

Pani Agnieszka to osoba, która nie raz wyciągnęła mnie z dolegliwości bólowych kręgosłupa. Ale spotkanie z nią to nie tylko masaż. Pani Agnieszka to kopalnia wiedzy z zakresu rehabilitacji, sportu i diety. Każde spotkanie z nią to uczta dla naszego ciała i ducha. Polecam serdecznie!
Ewa, Warszawa

Do Agnieszki trafiłem z kontuzją kolana. Świetnie sobie z nią poradziła i znów mogę biegać długie dystanse!
Maciej, Piaseczno

Korzystaliśmy z warsztatów masażu Shantala. Super spędzony czas, dowiedzieliśmy się przy okazji wielu ciekawych rzeczy o pielęgnacji niemowląt. Polecamy!
Iwona i Kamil, Warszawa

Systematycznie co kilka miesięcy udaję się do Agnieszki na terapię mojej szyi. Po kilku zabiegach jestem jak nowa i wracam do siedzącej pracy z ulgą!
Katarzyna, Piotrków Trybunalski

Agnieszka to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie! Bańka chińska po mega-siniakach dała super rezultaty. Masaże przyniosły prawdziwą ulgę w bólach kręgosłupa. No i ten pilates – rewelacja!
Gosia, Warszawa

Agnieszka to nie tylko specjalistka w dziedzinie masażu czy pilatesu, ale także mistrzyni w sprawianiu, że wieczór panieński staje się jeszcze przyjemniejszy :) Zostałam zaproszona do Niej na masaż relaksacyjny przed imprezą, dzięki czemu ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy. Polecam bez wahania!
Ania, Warszawa