Personalny trening medyczny /

Aktywność fizyczna dopasowana do indywidualnych potrzeb i ograniczeń Twojego organizmu

trening medyczny

Kult zdrowego ciała opanował świat. I bardzo dobrze! Ilość pomysłów na aktywność fizyczną jest ogromna. Ilość miejsc, w których możesz spróbować różnych sportów czy form treningu, stale się zwiększa. Korzystaj, bo to działa zbawiennie na nasze ciało i umysł!

Co jednak, gdy okazuje się, że w Twoim ciele coś nie do końca działa tak, jak powinno – pojawiają się kontuzje lub inne problemy zdrowotne? Czy to oznacza, że teraz musisz już ograniczyć się tylko do spacerów (tymczasowo lub na stałe)? Absolutnie nie!

Różnego rodzaju ograniczenia oznaczają tylko tyle, że musisz nieco bardziej o siebie zadbać i odpowiednio dobrać formę treningu. Właściwa aktywność fizyczna nie tylko Ci nie zaszkodzi, ale bardzo pomoże - przyniesie ulgę w bólu, zredukuje kilogramy, doda energii i siły.

Zapraszam do mnie na indywidualną konsultację i dobór odpowiedniego dla Twoich dolegliwości treningu!

Pracuję głównie metodą pilatestreningiem funkcjonalnym. Ćwiczenia są wolne, precyzyjne ruchy uczą napinania konkretnych mięśni, odtwarzają właściwe wzorce ruchowe, niwelują patologię w organizmie. Wyciszysz się, nabierzesz pewności w ciele, nauczysz się je kontrolować. Zobaczysz, że trening nie musi być bolesny i bardzo intensywny, aby przyniósł oczekiwane efekty!